top of page
aaaa.jpg
zdj. dyplomowe 5.jpg
zdj.CV.jpg

Zdjęcia do wszystkich dokumentów, z profesjonalnym retuszem, do odbioru  w ciągu 15 minut.

 

dowód

paszport

legitymacja     3,5 x 4,5 cm 6 szt. / 50 zł.

                        dodatkowy komplet  15 zł.

 

dyplomowe     4,5 x 6,5 cm 4 szt. / 60zł.

                        dodatkowy komplet  15 zł.

biznesowe         format dowolny / 100zł.

                                                

 

B.jpg

stosujemy zaawansowany

RETUSZ ANTROPOMORFICZNY

A.jpg

Zdjęcia do dokumentów, foto na dokumenty Łódź

Wykonanie zdjęcia do dokumentów w Łodzi u profesjonalnego fotografa ma istotne znaczenie ze względu na zgodność z obowiązującymi wymaganiami prawnymi, a także wysoką jakość fotografii. Warto pamiętać, że fotografie dokumentowe powinny być aktualne, a więc wykonane nie później niż w ciągu 6 miesięcy przed złożeniem wniosku o wydanie danego dokumentu. W naszym studiu fotograficznym oferujemy kompleksowe i sprawne usługi fotograficzne – w tym także wykonawstwo fot na dokumenty. Łódź to miasto, w którym znajduje się nasze wygodne i klimatyzowane studio.

Foto na dokumenty Łódź – nasza oferta

Nasz zespół fotografów ma wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zdjęć do różnego rodzaju dokumentów. Dzięki temu możemy zapewnić doskonałą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami. Po sesji dysponujemy narzędziami do profesjonalnej postprodukcji, co pozwala na kompleksowe wykonawstwo działań związanych z retuszem i korekcją. Cała usługa trwa zaledwie kilkanaście minut. Foto na dokumenty w Łodzi dostępne jest od ręki co oznacza, że klienci nie muszą umawiać się na konkretną godzinę. Na naszej stronie zamieściliśmy także aktualne godziny otwarcia. W przypadku wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

O czym należy pamiętać, przed wykonaniem zdjęcia do dokumentów? Łódź

Zgodność z wymaganiami prawnymi i staranność podczas procesu fotograficznego są kluczowe, aby uniknąć opóźnień w procesie wydawania dokumentu tożsamości. Dlatego też warto powierzyć wykonawstwo fotografii dokumentowej profesjonalnemu fotografowi, który dysponuje nowoczesnym sprzętem fotograficznym i oświetleniowym, a także wysokimi kompetencjami w kwestii dostosowania parametrów technicznych do specyfiki zdjęcia do dokumentów. Łódź to miasto, w którym od lat realizujemy nasze usługi. Pozytywnie rekomendacje naszych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że dbałość o najwyższy standard obsługi to aspekt, który warto stawiać na piedestale działalności.

Profesjonalne foto na dokumenty Łódź

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości w zakresie wykonawstwa zdjęć do dokumentów w Łodzi. Stosujemy zaawansowany retusz antropomorficzny, który zapewnia naturalny efekt, ale jednocześnie pozwala zniwelować ewentualne niedoskonałości. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do realizowanej usługi, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub stacjonarnej wizyty w studiu na ul. Ogniskowej 18.

bottom of page