top of page

Zdjęcia do paszportu, paszportowe Łódź

Paszporty w Polsce wymienia się zazwyczaj co 10 lat, o ile nie zajdą okoliczności, które wymagają wcześniejszej wymiany. W przypadku dzieci do 13. roku życia, konieczność wymiany obowiązuje po 5 latach. Aktualne zdjęcie gwarantuje, że paszport pozostaje ważny i zgodny z obowiązującymi normami prawnymi. Należy pamiętać, że fotografie dokumentowe powinny być wykonywane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed złożeniem wniosku. W naszym studiu fotograficznym realizujemy profesjonalne usługi w zakresie wykonawstwa zdjęć do paszportu. Łódź to miasto, w którym znajduje się nasze studio.

Zdjęcia paszportowe Łódź – profesjonalne studio fotograficzne

Nasze studio fotograficzne znajduje się na ul. Ogniskowej 18 w Łodzi. Przed budynkiem dostępny jest parking dla klientów. Aktualne godziny otwarcia studia dostępne są na naszej stronie, jednak w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w tej kwestii, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem fotograficznym, który pozwala na kompleksową realizację usług – w tym także usługi wykonawstwa zdjęć paszportowych. Łódź to główny obszar naszej działalności.

Jak powinno wyglądać zdjęcie paszportowe? Łódź

Nasze profesjonalne studio fotograficzne to miejsce, gdzie od ręki można wykonać zdjęcie do paszportu o doskonałej jakości. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, zapewniając, że każda fotografia spełni wymagania formalne. W naszym studio dbamy o to, aby każdy detal – od rozmiaru i tła, przez wyraz twarzy, aż po działania postprodukcyjne – był zgodny z kryteriami, które dostępne są m.in. na oficjalnej, polskiej stronie rządowej. Standardowy rozmiar zdjęcia paszportowego to 35 mm szerokości x 45 mm wysokości. Głowa na zdjęciu powinna zajmować od 70% do 80% wysokości całego zdjęcia.

Profesjonalne zdjęcia do paszportu w Łodzi dostępne od ręki – kontakt

Wszystkie, wykonywane przez nas zdjęcia paszportowe w Łodzi, dostępne są od ręki. Po wykonaniu fotografii, przechodzimy do czynności postprodukcyjnych, a więc korekcji cery. Proces obróbki zdjęcia trwa ok. 15 minut. Po tym czasie zdjęcie przekazywane jest klientowi  W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do realizowanej usługi wykonawstwa zdjęć do paszportu w Łodzi, serdecznie zapraszamy do kontaktu lub stacjonarnej wizyty w siedzibie studia.

bottom of page